Help Haus s.r.o.

Lídr technologického pokroku pro stavby rodinného bydlení

nano-gel s.r.o.

Bydlení jako životní potřeba

Bydlení je považováno za jednu ze základních životních potřeb člověka. Nejpodstatnější funkce je ochrana před nepříznivými vnějšími vlivy, ale stále se zvyšující nároky preferují luxus, pohodlí, funkci odpočinku, uspokojení osobních a životních potřeb. 

Vize společnosti

Zdravé prostředí v budovách, ekologické stavby a zdravé bydlení, jsou základní vizí společnosti nano-gel s.r.o. Směr vývoje společnosti určuje především bydlení a respektování potřeb člověka v tomto ohledu a ohleduplný vztahu k přírodě a potřebám jednotlivců v aktuálním čase. Co jsou biopotraviny pro potravinářství, to je pro stavebnictví stavební biologie v jejímž kontextu působí společnost nano-gel s.r.o.

Stavební biologie

Společnost nano-gel s.r.o. navrhuje stavební konstrukce pro stavbu budov a jejich údržbu z ekologických materiálů, přičemž jejich provoz má být šetrný k životnímu prostředí a energeticky nenáročný s pozitivními dopady na zdraví uživatelů. Cílem každého projektu je vytvářet zdravé prostředí v budovách, bez negativního vlivu na zdraví uživatelů.

Výběr materiálů

Jako stavební prvky se používají materiály neobsahující prach tudíž nenasákavé a při tom pórézní, dobře izolující, s minimálními dopady na životní prostředí. Stavební biologie se snaží vyvarovat používání formaldehydů obsažených v lepidlech, barvách apod., rovněž i materiálům, které tyto vyzařují. Pro údržbu již existujících povrchů, jsou používány technologie, které negace zapouzdřují a nemají vliv na zdraví obyvatel domu a životní prostředí.

Prostředí

Budovy jsou stále více izolovány a uvnitř budov je stále častěji specifické, mnohdy toxické prostředí, v němž žijeme a kde se odehrává převážná část našeho života. Jsme uvnitř obálky budovy v prostředí, které ovlivňujeme svým životem, výběrem vybavení, vlastním provozem, způsobem větrání a to má rovněž vliv na naše zdraví.

Podnikatelská příležitost

Společnost nano-gel s.r.o. je zastánce svobody a svobodného podnikání. Podnikatelské příležitosti, které plynou z působení společnosti nano-gel s.r.o. jsou nabídkou a příležitostí každému vybudovat si svoji nezávislou pracovní existenci a na základě svých vlastních ambicí dosáhnout úspěchu. Nano-gel s.r.o. podporuje kolegy v podnikání prostřednictvím dodávek vysoce kvalitních výrobků, projekčním a inženýrským zázemím, analýzou budov pro jejich aplikaci, spravedlivým odměňováním, podporou osobního vzdělávání.

Centrum zdravého bydlení –

Pro zákazníky a spolupracující firmy je připraven seriál školení a prezentací. Navštivte některou z referenčních staveb. Prohlídka s přednáškou trvá 1,5 hodiny. Domluvte si možný termín prohlídky technologie Nové Generace – tel:776 444 212; Email athservis@seznam.cz, rádi se vám budeme věnovat. Dále jsou přístupny elektronicky vedené a individuálně dostupné zakázky na internetu přístupné formou mobilní aplikace. Na www.stav-online.cz je možné objednávat a konzultovat stavbu i nákup materiálu, nebo sledovat stavbu či její přípravu, aktuální stav řízení, vidět projektovou dokumentaci i aktuální stavební procesy včetně fotodokumentace stavby.

Závěrem

Zdraví a život je neopakovatelné bohatství každého z nás a neničme si je ani potravou ani vzduchem ani vlivem prostředí, v němž žijeme. Tak aby i naše zdraví nebylo poškozováno prostředím domácností a bylo zdravé, provoz levný, nabízí společnost nano-gel s.r.o. zajímavá řešení. K těmto řešením přistupuje konstruktivně a komplexně. Komplexní pojetí představuje poskytování služeb od záměru, doporučení výběr materiálů, projektovou přípravu, vyřízení stavebního povolení, dozorování provádění. Pro aplikaci dodává materiál, ale stará se i o úspěšné dokončení, financování a pojištění. 

Rodina značek

Obálka budovy, tvoří prostředí v domácnostech. Vybavení a přístroje jsou pasivně i aktivně ovlivňující faktory. Vše má své dodavatele a ti tvoří zázemí značky nano-gel s.r.o. Jedinečnost společnosti tvoří portfolio výrobců Best, Basf, Helphaus, Helpstav, Nano-gel, Nonsulate, Nanoprotech, PROTECTAM FN®, Refaglas, Saint Gobain – ti tvoří základ úspěchu a spolu s duševním bohatstvím a klientským zázemím tvoří Centrum zdravého bydlení a tím i značku nano-gel s.r.o. Jedná se o společný produkt pro zdraví a fyzickou pohodu zákazníků a právě na nich buduje své podnikání společnost nano-gel s.r.o.

Zpět na výběr.......

Zpět na výběr skladových položek

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info