Help Haus s.r.o.

Lídr technologického pokroku pro stavby rodinného bydlení

10IMP Pohlcovač vlhkosti a pachu Clean home náhradní náplň 450gr

10IMP Pohlcovač vlhkosti a pachu Clean home náhradní náplň 450gr

Prevence proti vlhkosti a zápachu.

  • Cena: 121 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Subjekt: Den braven

Popis
Jednoduché řešení pro snížení vlhkosti ve vašem domově – byty, domy, chaty, garáže, karavany, kuchyně, obývací pokoje, ložnice, koupelny, sklepy, posilovny. Tento výrobek není závislý na elektrické energii, pracuje tedy zcela nezávisle. Hygroskopické krystaly absorbují nadbytečnou vlhkost. Při 45 % vlhkosti (optimální hladina pro zdravý interiér) se absorpce vlhkosti automaticky zastavuje. Zvýšená vlhkost opět aktivuje hygroskopické krystaly.

Nadměrná vlhkost narušuje tepelnou pohodu, vodní pára se kondenzuje na skle, v místnosti je zesílený pocit chladu, jsou větší nároky na vytápění, může docházet k poškození majetku, jako je vzedmutá podlaha, vyskytuje se plíseň na stěnách, nábytku a podlahách, mohou se odlepovat tapety. V nezdravém prostředí je zatuchlý vzduch, mohou se vyskytovat bolesti hlavy, nespavost nebo také alergie, nespavost. V místnostech se mohou vyskytovat některé toxické druhy plísní.

Vlastnosti

Prevence proti vlhkosti a zápachu
Zabraňuje kondenzaci vodní páry, zápachu, plísním, zavlhnutí stěn, alergiím a zničení nábytku

Použití

Redukuje nadměrnou vzdušnou vlhkost (Čtyřčlenná domácnost při pravidelných činnostech jako je vaření, koupání, sušení prádla, vyprodukuje během dne přibližně 8 až 12 litrů vodní páry.)
Eliminuje následky nadměrné vzdušné vlhkosti. (Pokud nemá vlhkost kam uniknout, vysráží se na nejchladnějších místech a místech tepelných úniků tj. tepelné mosty, vnitřní kouty, styk zasklení s okenním rámem apod.)

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info