Help Haus s.r.o.

Lídr technologického pokroku pro stavby rodinného bydlení

Stavba na pozemku

Stavba na pozemku

Cena je za zhotovení projektové dokumentace pro stavební řízení. S ohledem na kritické klimatické hodnoty a návrhové teploty v budově. Specifikace stavebních hmot do obálky budovy a pro založení stavby. Obálka budovy je důležitým aspektem při zachování prostředí v budovách, které následně může ovlivnit zdravotní kondici uživatelů, ne méně jak poživatiny.

  • Cena: 54.450 Kč s DPH
  • Cena za měrnou jednotku: 54.450 Kč s DPH / hod

Skladové číslo:

Dostupnost: Na dotaz

Subjekt: Bydlení-in s.r.o.

S ohledem na kritické klimatické hodnoty a návrhové teploty v budově. Specifikace stavebních hmot do obálky budovy a pro založení stavby. Obálka budovy je důležitým  aspektem při zachování prostředí v budovách, které následně může ovlivnit zdravotní kondici uživatelů, ne méně jak poživatiny.  Chcete-li žít v zdravém prostředí, výběr stavebnin neponechávejte bez povšimnutí. Ty tvoří prostředí v budovách, které následně ovlivňuje zdravotní kondici uživatelů i potraviny podléhají vašemu výběru.

  1. Postavení budovy podle projektové dokumentace  help haus.cz. Řešení podle místní situace a klimatických podmínek lišících se od pozemku. Věnujeme zvýšený důraz přírodě bližšímu řešení větrání a obálce budovy a klademe důraz zejména na vlastnosti použitých stavebních hmot. Ty tvoří prostředí v budovách, které ovlivňují zdravotní kondici uživatelů neméně jako poživatiny. 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info