Help Haus s.r.o.

Lídr technologického pokroku pro stavby rodinného bydlení

Nano-gel čistička vzduchu

Nano-gel čistička vzduchu

Uvedená cena je orientační

nátěr, který čistí vzduch od všech organických škodlivin jako jsou viry, bakterie, alergeny, plísně, rakovinotvorné látky, a další zdraví ohrožující organické mikročástice.

  • Cena: 163 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Subjekt: nano-gel s.r.o.

Nedostatečná kvalita vzduchu, který dýcháme většinu dne, se stává z hlediska našeho zdraví a celkové kondice problémem, který již dostal i své pojmenování - Syndrom nezdravých budov (Sick Building Syndrome). Až po dobu několika let jsme schopni pouhým nátěrem osvěžit prostředí vašich domácností. Aktivní nátěr pro výmalbu interieru bude několik let čistit vzduch ve vaší domácnosti.Nanáší se ve třech vrstvách, vydatnost nátěru je 1 litr na 10m2. a funguje jako aktivní čistička vzduchu.

nano-gelNátěr na stěnách dokáže během 24 hodin odstranit ze vzduchu místnosti přes 90% organických škodlivin.

Jak funguje ?

Čisticí proces je aktivován ultrafialovým zářením, které je přirozenou součástí denního světla. Unikátní složení suspenze vytvoří po zaschnutí nátěru strukturovanou mikrovrstvu se zvýšeným množstvím fotoaktivních nanočástic TiO2 (oxidu titaničitého).

Škodlivé částice jsou při dopadu na ošetřenou plochu rozloženy při fotokatalýze, která napodobuje fotosyntézu chlorofylu stromů a absorbuje a přeměňuje mikroorganismy znečišťující látky na neškodné molekuly oxidu uhličitého a vody. V prostorách, kde je nedostatek přirozeného světla, lze potřebné UV záření zajistit samostatnými zdroji o frekvencích neškodných lidskému organismu (využívá se měkké záření v rozsahu od 340 nm do 370 nm).

Nátěr nano-gelPouhým vymalováním lze likviduvat škodlivé látky a vytvářet zdravé prostředí. Pro člověka ani ostatní obyvatele domácnosti není dotyk ani požití nijak nebezpečné.

Použití

Nátěr je vhodný do všech domácností, je řešením pro všechny, kteří touží po zdravějším ovzduší, pevnějším zdraví a celkově lepších životních podmínkách v interiéru. V dnešní době trávíme v místnostech až 90% svého času a je proto důležité dýchat čistý vzduch. Toto je v posledních letech stále větší problém. Výrazně nižší cirkulace vzduchu v izolovaných, klimatizovaných budovách a jeho doprava potrubím problém zhoršuje. Odhaduje se, že až 30% klimatizovaných budov trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Nátěr čistička vzduchu je produkt ideální pro alergiky, astmatiky, lidi často trpící nemocemi virového či bakteriálního původu. Produkt je určen nejen pro domácnosti, ale zejména zdravotnická zařízení ocení výrazné zlepšení ovzduší, které dýchají jak pacienti, tak zdravotnický personál. Riziko šíření nákazy vzduchem nátěrem nano-gel na stěnách se zde maximálně omezí. Produkt je proto vhodný i pro další místa s vyšší koncentrací lidí jako jsou úřady, banky, školy atd. Nátěr od společnosti nano-gel ze vzduchu odstraňuje také všechny zápachy a cigaretový kouř, lze ji tedy doporučit i do stravovacích zařízení, restaurací, hotelů - všude kde se vyskytují lidé v uzavřeném prostoru.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info