Help Haus s.r.o.

Lídr technologického pokroku pro stavby rodinného bydlení

Katalog bytových staveb

Katalog bytových staveb

Přináší revoluční řešení. Návrhy a stavební uspořádání budoucích, nebo již existujících staveb s možností výběru disignu od jakéhokoliv projektanta, ale s možností použití systémových materiálů NG pro ještě lepší izolační vlastnosti stavby.

  • Cena: 1 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Help Haus novostavby 2014. Společnost Nano-gel s.r.o., společně s kancelářemi Help Haus.cz představuje Katalog konstrukčních prvků novostaveb pro rok 2014. Tento katalog je vyjímečný způsobem nabídky. Nabízeny jsou novostavby rodinných, bytových domů a developerské projekty. Zájemcům o výstavbu ponechává svobodu při výběru designu a dispozičního řešení ze všech dostupných katalogů, ale nabízí nové konstrukční řešení výstavby obvodového pláště budovy. Stavební materiály jsou odolné povětrnostním vlivům, lépe izolují, stavba je levnější, pevnější, lehčí, nahrazují nevhodné nasákavé a jsou více funkční. Katalog neposkytuje klientovi hotový projekt, ale návrh, který bude nejlépe vyhovovat jeho představám a na základě místních požadavků a představ bude řešen projekt na míru s ohledem na dispozice pozemku a investičních požadavků.

Posláním je pro realizaci stavby obvodových částí budovy a základů nabídnot materiály za tímto účelem vyvinuté místo stále používaných dnes již nevyhovujících a drahých stavebních materiálů. Výhodami jsou nižší náklady na realizaci stavby, lepší tepelná izolace a následné provozování budovy s menšími náklady za teplo. Konstrukce pláště obvodových zdí by se měla lišit u každého provedení s klimaticky rozdílnými podmínkami v Čechách. Jedná se o kvalitativní posun při izolování nových staveb sníží se pořizovací i provozní náklady. Prodlouží se životnost stavby a termíny eventuálních oprav. Další informace získáte na adrese společnosti nebo na www.helpstav.cz; @: info@nano-gel.cz

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info