Help Haus s.r.o.

Lídr technologického pokroku pro stavby rodinného bydlení

Stavební konzultace

Stavební konzultace

Jaké jsou možnosti stavebních řešení, jak postupovat, plánovat, počítat náklady, nebo cenu stavebních činností. Snadnější rozhodování - konzultace, rozpočet, časový harmonogram.

 • Cena: 2.178 Kč s DPH
 • Před slevou: 7.500 Kč
 • Sleva: 5.322 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Subjekt: Help Haus s.r.o.

Kontakt na nás - chystáte se stavět, zateplit, opravovat, provádět rekonstrukci stavby? Neváhejte nás oslovit - za zlomek ceny ušetříte značné prostředky! Nemůžete prodělat, prověříme ceny a kvalitu dodávek, získáte kvalitu a celoživotní jistotu. Odměna za úkon je zpravidla smluvní. Pokud pořizujete motorové vozidlo - máte doprovodné Stavební dozorinformace o technickém stavu, radíte s odborníky, máte servisní knížku atd. Pokud kupujete byt či dům a to se jedná o nemovitost, nemáte ani takové informace jako o autě. Požadujete historii, např projekty, dokumentaci, prohlídky, revize komínů, evidence oprav, údržbu, přestavby a další záznamy.

Rozsah činnosti.

 • Kontrola dodržování stavebních úkonů
 • Nezávislá dokumentace a měření
 • Přejímání dokončených stavebních výkonů
 • Kontrola a přejímání dílčích stavebních prací, které budou dalšími činnostmi zakryty
 • Zhotovení soupisu vad a nedodělků
 • Prověření dodavatelských faktur
 • Kontrola vedení stavebního deníku
 • Sledování realizace stavby s ohledem na podmínky stavebního povolení
 • Řešení případných změn apod. včetně zodpovědnosti vykonavatele.

  

Při pořizování nemovitosti již nemusí být kupující důvěřivým rukojmím prodejců. Konzultant zjistí skutečný stav nemovitosti a ocení i práce směřující k modernizaci. Kupující si může nechat prověřit stav a ocenit vady a nedodělky u existujících nových i starých objektů. U nemovitostí - starších bytů, domů i novostaveb se může jednat o nemalé investice a značný finanční výdaj. 

Stavební konzultant vykonává službu zaměřenou na kontrolu nemovitostí před jejich koupí (možné i u oprav, rekonstrukcí i například u zateplení),  funguje u prodeje jako nezávislá strana , nemovitost je prověřena, upozorní na vady, nedodělky, poruchy a provede jejich ocenění. Odborná technická kontrola stavu nemovitosti kupujícímu ušetří čas a peníze, pomáhá korigovat cenu nemovitosti. Kromě kontroly starých staveb je nabízena také kontrola novostaveb – zájemci o nemovitost je po posouzení  předložen podrobný protokol s vyjádřenými vadami a s oceněním jejich opravy. 

Odborné posouzení nemovitosti pomůže majitelům rozptýlit obavy z nekalých praktik prodejců a druhá strana zpravidla nemovitost rychleji prodá, protože majitel mnohem přesněji zná rozložení investovaných prostředků. Budoucí vlastníci vítají praktická doporučení týkající se budoucího užívání nemovitosti a již před podpisem kupní smlouvy vidí nemovitost i ze stavařské pozice a mají přehled o potřebných investicích. Již při koupi mají představu o aspektech, ovlivňující budoucí bydlení. Realitní makléř často informuje nabyvatele jen vágními informacemi nevystihující skutečný technický stav nemovitosti. Celkový pocit kupujícího je klíčový a pro úspěšnou transakci je profesionální informovanost rozhodující. Ani u ne zcela kvalitních starších objektů a ani u dokončených novostaveb se neprojevuje nespokojenost nových uživatelů při úplném soupisu a vyčíslení nedodělků. Dále se šetří náklady, čas a eliminují se stížnosti obyvatel. Spokojený zákazník je zpravidla nejlepší reklamou.
Společnost Nano-gel s.r.o poskytuje službou konzultant při převodu, pořízení i opravě nemovitosti jako doplňkovou službu pro realitní trh a klientům šetří nemalé peníze za budoucí opravy například ví co jej čeká po nákupu nového bytu či domu, že místo několika žárovek bude muset vyměnit celou elektroinstalaci atp. Konzultant je forma prevence a sníží rizika pro budoucí majitele. Ve světě jsou obdobné služby běžnou praxí, například v Angli, USA či Německu je nedílnou součástí realitního trhu a seriozní realitní agentury je dokonce doporučují. Je zřejmé, že investice v řádech tisíců korun při takové investici, jakou je nemovitost, hraje zanedbatelnou roli. 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info