Help Haus s.r.o.

Lídr technologického pokroku pro stavby rodinného bydlení

Zpět

Obálka budovy dělá pohodové bydlení

Přidal: Počet shlédnutí: 89

Bydlet levně a pohodově je snad cílem každého z nás. Podívejte se na vychytávky pro stavebníky, např. jak nejlépe navrhnout zateplení stavby, ušetřit při stavbě a ušetřit za topení.

Obálka budovy dělá pohodové bydlení

Obálka budovy

Ekonomicky a ekologicky smýšlejícímu člověku by nemělo být vzdálené a pro společnost by bylo velkým přínosem využívat poznatků vědy, řídit se zákonitostmi přírody a při navrhování, realizaci budovy volit vhodnou, do místních geomorfologických podmínek tu správnou obálku budovy. Tak jako se stalo běžným používání funkčního oděvu, mělo by být běžné i používání stavebí technologie Nové Generace principiálně fungující na stejných fyzikálních principech. Náročný proces zhotovení budovy je v současnosti pouze částí nákladů a bez různých systémů vytápění, větrání, regulací, je vždy závislý na ovládání a pohonech jejichž provoz a údržba vede k dalším nákladům-......... a ceny energií nikdy nižší nebudou. Stavební systém Nové Generace je pak tou nejdostupnější cestou jak snížit náklady na bydlení.

Co je THERMAL MANAGEMENT? výpočet nákladů na provozování budovy vycházející z posudku místem daných klimatických a geomorfologických podmínek, energetických ztrát daných konstrukcí obálky budovy, velikosti budovy, způsobu vytápění a větrání, množství osob žijících v budově. Vyčíslení nákladů za energie zahrnuje pouze cenu ze energie na teplo.
Co tento úkon představuje:
Místní šetření klimatické podmínky v místě
Požadavky investora
Dispozice objektu k prostoru a světovým stranám
Jaké materiály budou použity na obálku budovy
Jakým způsobem bude realizace provedena
Jaká technická vybavení bude budova obsahovat
Jakým způsobem bude budova provozována
Výpočet množství spotřeby po dokončení díla a to v místě kde se nachází.
Softwarové a technické vybavení
Kvalitní podklady jsou pro investora stěžejní při rozhodování ANO jdu do toho, nebo NE to se nevyplatí.
THERMAL MANAGEMENT budov je komplexní služba a obsahuje návrh zateplení/řešení obálky budovy
1) Zhotovení projektové dokumentace
2) Technologický postup provádění zateplení.
3) Dodržování technologické kázně při aplikaci
4) Kontrola provádění/provedení obálky budovy a použitých materiálů ve vztahu k energetickým ztrátám
5) Vyjádření změny energetické náročnosti a návrh na způsob vytápění.
Nadstavbou je i dvacetiletá záruka na dodržení deklarovaných hodnot. Podmínkou je dodržení postupů, použitých materiálů, technologie a kvalitní provedení. Záruka 20let je podmíněna splněním podmínek - realizace certifikovanou firmou, nebo certifikovaným technickým dozorem během provádění.
Je dobré vědět, že Thermal Management je služba o několika úrovních. Za účelem dosáhnout vyšší kvality zateplení snížit energetické ztráty a optimalizovat doplňování ztrát dodávkami tepla nejvýhodnějším způsobem.Skutečné vlastnosti použitých materiálů, izolační vlastnosti v podmínkách provozu, návody na provedení, technické listy, prováděcí projektová dokumentace, poradenství, kontroly, stanoviska, působení obálky budovy na prostředí v budovách, působení stavebních hmot na uživatele, hygienické podmínky a normy...........

 

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info