Help Haus s.r.o.

Lídr technologického pokroku pro stavby rodinného bydlení

Zpět

Bydlet levně a pohodově

Přidáno: 05.12.2017 06:27:15 Počet shlédnutí: 383

05 Prosinec 2017

Kvalitní provádění staveb vyžaduje kvalitní komponenty a kvalifikovanou práci. Poskytujeme zázemí našim odběratelům.

Bydlet levně a pohodově

Bydlet levně a pohodově je snad cílem každého z nás. Stále něco vylepšujeme/opravujeme a tak pro ty kteří se rozhodují účelně zateplit přinášíme výhodnou nabídku - posouzení účelnosti / THERMAL MANAGEMENT / a to ještě před zahájením jakýchkoliv investic. / PLATÍ I PRO BUDOUCÍ STAVBY / V případě potřeby nás kontaktujte

Oprava či stavba představuje pro většinu z nás vysoké náklady, ale přes to většinou zahajují investoři tyto práce aniž by měl povědomí jaký efekt taková investice přinese! Zde nalezne službu které předkládají jasné informace

Rozhodně se vyplácí nechat si zpracovat nákladovost a účelnost zamýšlené investice zvláště proto, že náklady na úhradu za takovou službu se velmi rychle vrátí.

Aniž si to zpočátku uvědomujeme, základní veličinou jsou energie a ty jsou drahé – tedy náklady vynaložené na provoz budovy nám vždy bydlení prodražují. Pokud si spočítáme o kolik lze snížit energetickou náročnost právě vašeho bydlení umníme vyjádřit náklady po opravě. Pokud se ptáte na ceny, tedy odpovídáme. Výše vynaložených prostředků je investice a zdali se vyplatí, je dobré vypočítat Proto nabízíme ještě před zahájením zpracovat THERMAL MANAGEMENT budovy, jinými slovy návrh obálky budovy a vytápění. Tento úkon představuje:

Místní šetření klimatické podmínky v místě
Požadavky investora
Dispozice objektu k prostoru a světovým stranám
Jaké materiály budou použity na obálku budovy
Jakým způsobem bude realizace provedena
Jaká technická vybavení bude budova obsahovat
Jakým způsobem bude budova provozována
Výpočet množství potřeby po dokončení díla a to v místě kde se nachází.
Softwarové a technické vybavení
Kvalitní podklady jsou pro investora stěžejní při rozhodování ANO jdu do toho, nebo NE to se nevyplatí.

THERMAL MANAGEMENT budov je komplexní služba a obsahuje návrh zateplení/řešení obálky budovy

1) Zhotovení projektové dokumentace

2) Technologický postup provádění zateplení.

3) Dodržování technologické kázně při aplikaci

4) Kontrola provádení/provedení obálky budovy a použitých materiálů ve vztahu k energetickým ztrátám

5) Vyjádření změny energetické náročnosti a návrh na způsob vytápění.

Nadstavbou je i dvacetiletá záruka na dodržení deklarovaných hodnot. Podmínkou je dodržení postupů, použitých materiálů, technologie a kvalitní provedení. Záruka 20let je podmíněna splněním podmínek - realizace certifikovanou firmou, nebo certifikovaným technickým dozorem během provádění.

Je dobré vědět, že Thermal Management je služba o několika úrovních. Za účelem dosáhnout vyšší kvality zateplení snížit energetické ztráty a optimalizovat doplňování ztrát dodávkami tepla nejvýhodnějším způsobem.Skutečné vlastnosti použitých materiálů, izolační vlastnosti v podmínkách provozu, návody na provedení, technické listy, prováděcí projektová dokumentace, poradenství, kontroly, stanoviska, působení obálky budovy na prostředí v budovách, působení stavebních hmot na uživatele, hygienické podmínky a normy...........

ORIENTAČNÍ CENÍK:

Posouzení a návrh řešení / složení obálky budovy cena za tyto služby bývá 3 - 10 000 Kč
Posouzení a návrh řešení / složení obálky budovy a vytápění obsahuje návrhy a výpočty 5 – 15 000 Kč
Komplexní řešení pro novou budovu do objemu 1000m3 je obvyklá cena do 100 000Kč předmětem dodávky je návrh, projektová dokumentace pro stavební řízení, prováděcí dokumentace na obálku budovy a energetické řešení, kontrola a ocenění položek pro zmíněné části stavby, kontrola provádění, technologický dozor, kontrola technologie a dodávaných materiálů - obvykle nabízíme jako balíček včetně vyřízení povolení a kontroly dodávky.
Pro budovy nad 1 000m3, nebo u budov s více než třemi byty je cena stanovena vzájemnou dohodou dle rozsahu a zvolených postupů.
Cenová nabídka se může lišit a odvíjí se od umístění, šlenění, velikostí budovy a dalšími faktory.

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info